آویز کریستال بنکداری پارس لوستر فراهانی از دیگر تولیدات مجموعه پارس لوستر فراهانی می باشد
عنصر اصلی که همه کریستال ها را متمایز می کند درصد اکسید سرب است که به ترکیب کریستال اضافه می شود. هر چه درصد سرب درشیشه بیشتر باشد، چگالی آن بیشتر می شود و بنابراین رنگ ها زنده تر منعکس می شوند. یک لوستر کریستالی با کیفیت بالا با کریستال های سرب کامل (میزان اکسید سرب حدود 30%) ساخته شده است که رنگین کمانی از رنگ‌ها را منعکس می‌کند و همراه با قاب فولادی ضد زنگ ایتالیایی برای سال‌های سال درخشش خواهد داشت.
برندهای برتر تولیدکنندگان کریستال سرب عبارتند از Asfour Crystal و Swarovski Crystal اما کریستال های شیشه ای با کیفیت خوبی نیز وجود دارند که Crystallin نامیده می شوند.

رنگ قطعات کریستالی:
در مجموعه ما این امکان فراهم است که هر قسمت کریستالی لوستر شما را رنگ آمیزی کنیم. دو روش اصلی برای رنگ آمیزی کریستال وجود دارد. اولین مورد یک پوشش فلزی است که رنگ های منعکس کننده زیبایی ایجاد می کند اما از نظر امکانات رنگ محدود است. با این حال، گزینه دوم به ما این امکان را می دهد که دقیقاً با هر سایه ای از هر رنگ – فرش، مبلمان، سقف یا ماشین شما مطابقت دهیم.
ایجاد ترکیب رنگی اغلب ایده خوبی است. به عنوان مثال، می توانید تصمیم بگیرید که قطعات کریستالی مانند بازوها، زنبق ها و شمعدان ها را در یک رنگ و تزئینات کریستالی را در رنگ دیگر داشته باشید.

آویز کریستال بنکداری پارس لوستر فراهانی

آویز کاردی کریستالی رنگ شامپاین

آویز کاردی کریستالی رنگ شامپاین
نام کالا : کاردی
آلیاژ  : کریستال چین
نوع محصول  : آویز
رنگ : شامپاین – سفید
ابعاد  :  100-120-150-200-250
تلفن تماس  : 09380000038

آویز بامبو کریستالی رنگ شامپاین

آویز بامبو کریستالی رنگ شامپاین - سفید
نام کالا : بامبو
آلیاژ  : کریستال چین
نوع محصول  : آویز
رنگ : شامپاین – سفید
ابعاد  :  120-76
تلفن تماس  : 09380000038

آویز گل رز کریستالی رنگ شامپاین

شامپاین
نام کالا : گل رز
آلیاژ  : کریستال چین
نوع محصول  : آویز
رنگ : شامپاین
ابعاد  :  50-63-76
تلفن تماس  : 09380000038

Call Now