پروژه های نصب لوستر و چراغ تزیینی پذیرایی :

وجود لوستر در منزل شکوه و جلوه ایی متفاوت و خاص به دکوراسیون منزل می دهد آنچه در این گالری تصاویر و ویدئو پروژه ها می بینید اشاره به نقش و اهمیت لوستر در دکوراسیون داخلی و انواع طرح های متفاوت آن می باشد .

برای انتخاب لوستر در دکوراسیون داخلی باید به رنگ و سبک دکوراسیون منزل تان توجه داشته باشید . زیرا لوستر باید به زیبایی و شکوه منزل کمک نماید . کارخانه پارس لوستر فراهانی رنگ ها و طرح های متنوعی از لوستر را دارا می باشد که در این زمینه متخصصان و طراحان مجرب و کارآزموده برای هر دکوراسیون و سلیقه ای محصولات را به مشتری ارائه می نمایند.

تمام پروژه های توسط تیم حرفه ایی انجام می شود به این صورت که محصولات خریداری شده شما پس از ساخت به آدرس محل زندگی شما ارسال شده و تیم نصب با انجام تمام تست های نهایی محصول شما را نصب کرده و تحویل شما خواهد داد.

بخشی از پروژه هایی که مشتریان پارس لوستر فراهانی با خرید محصولات این کارخانه برای خانه خود را مشاهده میکنید که برای مشتریان عزیز نصب گردیده شد

کارخانه پارس لوستر فراهانی با دارا بودن 3 گواهینامه معتبر ( استاندارد ملی ایران – ISO 9001 – CE ) یکی از برندهای معتبر در زمینه ساخت لوستر و دیگر تجهیزات تزئینی روشنایی می باشد و با طرح های مختلف و تنوع در محصولات دست مشتریان سخت پسند را باز نگه می دارد.

پروژه های نصب لوستر و چراغ تزیینی پذیرایی

زعفرانیه تهران

زعفرانیه تهران

سوهانک تهران

سوهانک تهران

فرمانیه تهران

فرمانیه تهران

پاکدشت تهران

پروژه پارس لوستر فراهانی پاکدشت تهران

فروشگاه سلامی تهران

فروشگاه سلامی تهران

الهیه تهران

الهیه تهران

کامرانیه تهران

پروژه پارس لوستر فراهانی کامرانیه تهران

Call Now