ایده های جذاب برای نور پردازی لابی های کوچک و بزرگ

ایده های جذاب برای نور پردازی لابی های کوچک و بزرگ :

لابی ساختمان فضایی است که می تواند در کاربری های مختلف تعاریف متعددی داشته باشد.می تواندبرای ورودی یک ساختمان تعبیه شود،می تواند مرکز و ارتباط دهنده چند فضا باشد و یا اینکه فضایی جهت انتظار افراد پیش از ورود به اتاق اصلی باشد.

امروزه طراحی لابی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار شده به طوری که در طراحی سقف ، کف سازی و نورپردازی لابی اقدامات ویژه ای انجام می شود. فرقی هم ندارد ساختمان شما یک واحد کوچک باشد و یا یک ساختمان بزرگ ، تجاری یا مسکونی ، در هر صورت وجود لابی برای یک ساختمان امری مهم و ضروری قلمداد می شود. در این بخش قصد داریم شما را با نکات مهم و ایده های خلاقانه در زمینه طراحی لابی ساختمان ، لابی هتل ، لابی آپارتمان های اداری ، تجاری و … آشنا کنیم.

 

 

امروزه یکی از نکات مهم طراحی لابی ساختمان ، استفاده از لوستر لوکس می باشد پس در طراحی لابی ساختمان دقت کنید  و از ایده های جذاب و متناسب با معماری ساختمان استفاده نمایید. اگر لاوی شما کلاسیک است استفاده از لوستر بزرگ و لوکس پیشنهاد میکنم استفاده کنید.

مانند عکس زیر که یک محیط کلاسیک رو نشون میده و بر اساس رنگ محیط از یک لوستر بزرگ کلاسیک  به رنگ روشن استفاده کرده است 

 در تصویر بعد لاوی منزلی مشاهده می کنید دوبلکس می باشد و در ورودی لاوی از میزه سنگی استفاده کرده است و مهمترین چیزی که می تونه این میزه سنگی مارو زیبا تر بکنه استفاده از ساعت و شمعدان بسیار زیا استفاده کنید

 ایده های جذاب برای نور پردازی لابی های کوچک و بزرگ بسیار زیاد می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now